O mnie

Historia powstania klubu
Klub motocyklowy Moto Guzzi, jako nieformalna grupa zapaleńców i fascynatów powstała w 2002 roku.
Na początku spotykaliśmy się w małym gronie w salonie MG w W-wie i robiliśmy małe wypady po Mazowszu i okolicach. Na początku 2003 roku dołączyli do nas koledzy z Lublina. Pierwszy ogólnopolski zlot udało się zorganizować w Mucznem, w czerwcu 2003 roku. Być może byłeś uczestnikiem tego pierwszego niezapomnianego spotkania polskich Guzzistów w Bieszczadach... Kolejne spotkania też przeszły do historii i wyryły się głęboko w naszej pamięci.
Dnia 14.06.2005 nasz Klub został zarejestrowany w KRS-sie i urósł do rangi Stowarzyszenia. Moto Guzzi Klub Polska w swoich założeniach jest klubem ogólnopolskim, dlatego w imieniu Zarządu i Klubowiczów zapraszamy Cię serdecznie do dołączenia do naszego grona.
Jesteśmy otwarci dla wszystkich pasjonatów marki Moto Guzzi, czujących potrzebę wspólnego działania, podróżowania, biesiadowania i utrwalania łączących nas więzi.
Aby stać się pełnoprawnym członkiem klubu należy:
Jeździć motocyklem Moto Guzzi,
Znaleźć wprowadzającego w jednym z chapterów (Lubelski, Śląski, Warszawski, Kujawsko-Pomorski),
Zaakceptować statut i regulamin,
Na ręce Prezesa Stowarzyszenia lub jednego z Vice-prezesów chapterów regionalnych złożyć podpisaną deklarację członkowską,
Uczestniczyć w minimum jednym zlocie / spotkaniu ogólnopolskim organizowanym przez Zarząd Stowarzyszenia,
Po przyjęciu w poczet członków Stowarzyszenia wpłacić wpisowe ( otrzymasz srebrną odznakę, naszywkę, koszulkę oraz czapeczkę ) i składkę członkowską w wysokości ustalonej na dany rok.
Klub gwarantuje zniżkę na wjazd na coroczny zlot Moto Guzzi Club Poland, 12% upustu na odzież i inne gadżety z kolekcji Moto Guzzi, a także niezapomniane wrażenia z wspólnego podróżowania po Polsce i Europie.